KONST / Litografier / Färglitografi 11536488
nr 1153 6488
Nito Vega
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 185/200, bladets mått: 37x60
måndag 18 december 2017
kl 20:47:09
Nito Vega
Läs mer om Nito Vega